לא ממלמל

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. לא ממלמל
20/07/2012 22:38
הייתי בטיפת חלב והיא שאלה האם בוכה כשרואה זרים. עניתי לה שלא שהוא מחייך לכולם ואוהב את כולם. חייב לבכות?
וכמו כן בן 6 חודשים ואין מלמול מוכפל וצירופים קוליים. ואני בלי סוף מנסה לדבר איתו. מה עושים?
תודה
מאת: אורח/ת
2. מילמולים וחרדת זרים בן 6 חודשים
24/07/2012 14:09
היי,
אתחיל מהסוף. לגבי מלמולים. לא הצלחתי להבין אם הוא ממלמל או כלל לא?
אם ישנו מלמול ראשוני, בעיקר מעיין משחק עם הקול שלו (היכרות עם קולו) זה בסדר. בהמשך כמובן (עוד חודש-חודשיים) שצריכה להיות התקדמות (מלמול מוכפל וצירופים קוליים כפי שציינת בשאלתך) ובמידה ולא הייתי מציעה לפנות לייעוץ אצל קלינאית תקשורת.
לגבי חרדת זרים - זהו שלב התפתחותי נורמלי ובריא המגיע סביב חצי שנה ועד שנה.בשלב זה הילד מתחיל לפתח העדפה ברורה לדמויות המשמעותיות על פני זרים. הוא מבין שיש דמויות קבועות בחייו, דמויות שגורמות לו להרגיש טוב והיה רוצה שיהיו סביבו.
כל תינוק חווה זאת אחרת, יש שבוכים ונבהלים ויש כאלה שלא אך כן צריך לשים לב אם יש הבחנה בין דמות מוכרת לדמות זרה. אם לא כרגע, נסי לראות זאת בהמשך.

יום נפלא
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...