תינוקת בת שנה ו-3 חודשים

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. תינוקת בת שנה ו-3 חודשים
14/04/2013 13:16
היי,

ביתי בת שנה ו-3 חודשים..בימים אלה מתחילה ללכת..מאוד סקרנית ופעלתנית, לא אוהבת לשבת הרבה זמן במקום אחד.
יודעת להגיד הרבה מילים ובכלל מאוד תקשורתית וחברותית גם עם זרים.
מה שמטריד אותי זה שנראה שהקואורדינציה שלה לא מפותחת (או שזה משהו אחר) - למשל: המשחק של הכנסת צורות לא מעניין אותה ואם כבר כן הצלחתי למשוך קצת את תשומת לבה היא תקח את הצורה תכוון לחור אבל לא בצורה שיש סיכוי שזה יכנס ואז היא מיד הולכת למקום אחר. גם להקריא לה סיפור לא תמיד הולך..היא מנסה לדפדף בעצמה..ועוד דבר שחשוב לי לציין (מצטערת על אורך ההודעה) - היא מוציאה חלקים מתוך דלי וכשאני אומרת לה להכניס בחזרה לתוך הדלי..היא מבינה מה זה אומר ומתחילה להכניס אחד שניים, ומיד ממשיכה להוציא את אלה שבפנים - כלומר: לא מבצעת את מה שמבקשים.

אשמח לשמוע מה נראה שכל זה אומר...
תודה רבה
רונה
מאת: אורח/ת
2. גיל שנה פלוס
21/04/2013 9:16
בוקר טוב,

יש תינוקות שמתעניינים בדבר אחד יותר מאשר דבר אחר. מתחילים במשהו אחד וזונחים אותו לתקופה מסויימת. יש להם המון במה להתעסק, להסתקרן ולבחון בגיל הזה :)
יש תינוקות רבים בגיל של בתך שעדיין לא מתעניינים בספרים ולא מבצעים את מה שמבקשים אלא עושים את מה שבא להם בעיקר.
יחד עם זאת, אני אומרת רק על סמך הכתוב, אם את מוטרדת מאוד, את יכולה תמיד להתייעץ עם רופא התפתחות בטיפת חלב.
יום נפלא!
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
3. המשך תגובה
27/04/2013 16:49
תנסי את משחקי הצורות להתחיל בקופסאות שתם השימוש בהן (כמו תמ"ל אם יש בבית, שוקו, וכו) הם מתלהבים בזה בד"כ יותר ממשחק שנקנה ברשתות מובחרות:) את יכולה להתחיל בחריץ קטן שגרכו היא תכניס דיסקיות ולעשות קופסה אחרת עם חריץ עגול שדרכו היא תכניס עיגולים..אפשר גם בקבוק מי עדן של בר מי עדן (הגדולים) -לקנות פופונים צבעוניים וללמד להכניס בחור הגדול. היא תראה את זה דרך השקיפות של הבקבוק וזה ילהיב אותה. אם בכל זאת החלטת לקנות - תתחילי מהצורות הפשוטות (לא כוכב או צורה מסובכת אחרת).

בגדול - משחקים שאנחנו מכינות לבד - קונים אותם.

עדכני אותי :)
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...