גמילה חודשיים ללא הצלחה

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. גמילה חודשיים ללא הצלחה
06/06/2013 16:24
היי

בני בן השנתיים ו8 חודשים ונמצא בתהליך גמילה כבר חודשיים. הוא בוחר לעשות בסיר ולא באסלה אין לנו בעיה עם זה אבל הבעיה שהוא לא מבקש פיפי ולא ביקש אפילו פעם אחת מאז הגמילה. מה שקורה הוא שהוא מתחיל או עושה הכל בתחתונים ואז אנחנו לוקחים אותו לסיר להמשיך מה שיש אם יש ומסבירים בקצרה שפעם הבאה יגיד לפני שבורח... אבל זה כנראה לא עוזר. לגבי הקקי יש לפעמים בריחות בתחתונים אבל היו כבר מספר רק של פעמים שהוא אמר שיש קקי והצליח להתאפק או שאנחנו זיהינו קצת לפני... :-)
אנחנו והגן מאד סבלניים ולא מתעצבנים עליו אך עם זאת... נראה שהזמן ארוך מדי לגמילה...
בלילה ובשינה הוא עדיין עם חיתול ואין לו בעיה עם זה, לא מסרב.

יש לציין שהילד מאד מפותח, גם מבחינת דיבור וגם מבחינה רגשית ומוטורית אך משום מה עניין הגמילה לא נתפס.... לא נראה שהוא עושה זאת בכוונה למראית עין...

אודה מאד על הכוונה בעניין...
תודה
עדי
מאת: אורח/ת
2. גמילה
05/07/2013 15:46
היי עדי,

אני רואה שכבר חודש עבר מאז שליחת ההודעה, אני ממש מתנצלת אבל כנראה שהיא נבלעה בין המיילים... האם רלוונטי עדיין?

קרן
בברכה,
מאבחנת ומטפלת מוסמכת בשיטת ורדי
אתר: http://www.kerennagar.co.il
נייד: 052-4020088
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...