תנועות גוף מוזרות לפני שינה - תינוקת בת 4.5 חודשים

שמי קרן נגר. אני מאבחנת ומטפלת מוסמכת בלקויות למידה, התפתחות ותפקוד בשיטת ורדי. מתמחה בליווי שלבי ההתפתחות ועיכוב התפתחותי בתינוקות ובקשיי תפקוד של ילדים ונוער. אני מטפלת בתינוקות, ילדים ונוער, הן בחינוך הרגיל והן בחינ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: התפתחות תינוקות

1. תנועות גוף מוזרות לפני שינה - תינוקת בת 4.5 חודשים
18/09/2013 0:24
שלום,
בתי בת הארבעה וחצי חודשים מתנועעת מוזר כאשר אני משכיבה אותה לישון על הבטן במיטה . היא כאילו ׳מנסה לטפס׳ על המזרון ומרימה את הישבן הצידה כאשר היא מותחת את הרגל או שתי הרגליים כאילו דוחפת את המזרון. זה נראה כאילו היא נאבקת. קצת רקע עליה, הער סבלה מגזים וריפלוקס סמוי, חודשיים וחצי ראשונים היו קשים, בכתה המון. עכשיו המצב השתפר פלאים. היא יוצרת קשר עין, מחייכת ועירנית לסביבה. כמה חששות מכיוון שהבחנתי בכמה דברים ;
התזוזה במיטה כפי שתיארתי- חשוב לציין שיש לילות שאני מניחה אותה והיא נרדמת בשקט ללא התנועעויות כאלו.
הבכי שלה הוא כאילו מהגרון, כמו נהמה כזו.
היא לעיתים נוטה לגרד את המזרון עם כפות הידיים או את ראשה
יש לה מעט פחד מזרים
היא מחייכת המון, יוצרת קשר עין עם אנשים ולא רק חפצים, מתקשרת המון עם הסביבה, מתהפכת מהגב לבטן עדיין לא מהבטן לגב למעט פעם פעמיים, היא מחזיקה את ראשה יפה. על הבטן בעירות, היא נוטה לעשות הרבה ״אווירון״. היא ממלמלת יפה אך צחוק בקול רם היא ממעיטה לעשות. היא מצליחה לשים לבד מוצץ בזמן עירות.
לאור הנתונים הנ״ל, האם יש איזשהי בעיה? מדוע היא מתנועעת ככה לפני שינה??
תודה
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד