הכנה ללידה שנייה (לאחר לידה ראשונה טרואמתית ביותר)

שרי קרוכמל
מיילדת מוסמכת (חדר לידה של בי"ח מאיר כפ"ס), אחות מוסמכת, בעלת תואר ראשון בסיעוד, בוגרת שורה של קורסים בתחומי הרפואה המשלימה-האלטרנטיבית ובתחומי הריון ולידה, מקימת ומנהלת מרכז אמא אדמה - הריון, לידה והורות בהוד השרון. ... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: תיקון חווית הלידה

1. הכנה ללידה שנייה (לאחר לידה ראשונה טרואמתית ביותר)
13/12/2009 9:38
שרי שלום,

הלידה הראשונה שלי היה טרואמתית בלשון המעטה ,עדעכשיו שנתיים וחצי אני לא מסוגלת להגיע למיון יולדות בבית החולים שם כי ברגע שאני עולה במעלית אני מתחילה לרעוד ולהרגיש פשוט ט לא טוב. בהריון הנוכחי היו לי מס' בעיות שהייתי צריכה להגיע למיון ולמזלי לא הייתי צריכה לעלות למעלה כי שבועות ההריון היו מוקדמים .
אבל כרגע אני נמצאת בשלב שמה שלא יקרה אני יצטרך לגשת למקום הטראומי ואין לי מושג אים תעבור הלידה הזו
האם את מציעה ללכת לבית חולים אחר? איך אפשר להתמודד עם הלחץ הזה?
אודה לתשובתך,
דני
מאת: אורח/ת
2. הכנה ללידה שנייה, טראומטית במיוחד
14/12/2009 12:49
דני יקרה, אני מבינה שעברת חוויה קשה במיוחד עד כדי כך שאת בחרדה כשעלייך לחזור לאותו מקום, לא בהכרח נכון לעבור למקום אחר, אלא אם תחליטי על כך,עדיף לנסות להתמודד עם החרדה בעזרת תירגולי נשימות והרפייה וכל זה אחרי עיבוד ושיחזור הלידה הטראומטית עם איש מקצוע.
באיזה שבוע את?
בברכה,
שרי קרוכמל - מיילדת ומנהלת מרכז 'אמא אדמה'
09-7408693 http://www.emadama.co.il
3. לידה שנייה
01/01/2010 19:59
היי שרי,
אני נמצאת בשבוע 27 וכבר החרדות מתחילות והלחץ

מה את ממליצה לעשות האם לנסות לחזור לבית החולים ?

אודה לעזרתך,
4. מפלס החרדה עולה... (ל"ת)
07/01/2010 14:05
5. החרדה עולה עם שבוע ההריון...
07/01/2010 23:36
יקירה. תוכלי לתת דוגמאות למחשבות או לתחושות שלך כשאת בחרדה? אשמח אם תוכלי לפרט מעט. אני בטוחה שישנן נשים רבות שחוו חוויה דומה לשלך, אשמח לשמוע תגובות. חיבוק. שרי.
בברכה,
שרי קרוכמל - מיילדת ומנהלת מרכז 'אמא אדמה'
09-7408693 http://www.emadama.co.il
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB