בן שנה ו3 ח' הרדמות מאוד ארוכות והתעוורות מוקדמת בבוקר

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בן שנה ו3 ח' הרדמות מאוד ארוכות והתעוורות מוקדמת בבוקר
26/09/2014 20:18
בני בן שנה ו3 חודש היה רגיל להרדם עם בקבוק לפני השינה ועל הידיים... כבר שבוע וחצי אנחנו בתהליך של להרגיל אותו להרדם לבד במיטה שלו. הוא אמנם מצליח להרדם עכשיו בלי בקבוק לפני השינה ובמיטה שלו - גם לא בוכה הרבה פשוט משחק עם הידים מדבר עם עצמו , מתגלגל מצד לצד, מרים את הרגליים על הקיר , מחביא את המוצץ ועוד מיני המצאות... בסופו של דבר נרדם אבל הרדמה יכולה לקחת שעה ויותר...
מספר שאלות על התהליך:
האם להגביל את המשחקים שלו במיטה בשעת ההרדמות או לתת לו לשחק עד שמתעייף? עלי לצייין שכאשר שוכב על הבטן קל לו יותר להרדם וכאשר הנחתי עליו יד ובכך הגבלתי מעט את התנועה והמשחקים זה עזר לו להרדם...
שאלה נוספת: כרגע נרדם עם מגע מתי אני יכולה לעבור לשלב הבא ולהרדים ללא מגע?
מאת: אורח/ת
2. בן שנה ו3 ח' הרדמות מאוד ארוכות והתעוורות מוקדמת בבוקר
28/09/2014 14:57
היי,

כל עוד אתם נמצאים בחדר אתם אמורים לעצור את המשחק כדי להעביר את המסר הברור שעכשיו הולכים לישון. אם אתם לא נמצאים בחדר, אז אפשר לתת לו לשחק בעצמו עד שנרדם ולגשת אליו רק במידה והוא בוכה. אם אתם מרדימים עם מגע אז המגע הוא כל הזמן רצוף עד שהוא נרדם.
כשההרדמות קצרות וללא בכי אפשר להפסיק את המגע.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. בת שנה וחצי
28/10/2014 15:48
ביתי בת שנה וחצי ישנה איתנו מעולם לא ניסינו להעביר אותה למיטה שלה אובדת עצות איך בכלל מתחילים בתהליך
מאת: אורח/ת
4. בת שנה וחצי
28/10/2014 16:26
היי,

בשלב הראשון הכניסו אותה למיטה לאחר טקס השינה כשהיא רגועה. שבו לידה בכיסא ותנו לה מגע רצוף עד הירדמות (ליטופים, נדנוד, שיר, לחישה "שש" וכו..) אם היא מתחילה לבכות והמגע לא עוזר הרימו על הידיים להרגיע את הבכי וכשהיא רגועה החזירו למיטה להמשך המגע. כך עד שתירדם. לאחר 2-4 לילות היא תתחיל להבין את הדפוס והבכי וההתנגדות למיטה תפחת עד שתיעלם ואז תוכלו להמשיך ללמד אותה להירדם גם ללא המגע ולבסוף ללא נוכחות.
אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים לבד אני מאוד ממליצה ליצור קשר ולעבור את התהליך עם ליווי יומיומי.

בהצלחה!
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד