בן חודשיים מתעורר כל שעה בלילה

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. בן חודשיים מתעורר כל שעה בלילה
15/07/2015 23:13
שלום,
1. בני החמוד מתעורר כל שעה בלילה. נרגע רק בהנקה,ולעיתים רחוקות גם סתם בלשכב עליי. מסוגל לינוק כל שעה 10 דקות בלילה, למרות שנולד גדול ויונק טוב ומסודר יחסית ביום. (כל שעתיים -וחצי)
איך אפשר להאריך לו את זמני ההתעוררות האלה?

תודה!
מאת: אורח/ת
2. בן חודשיים מתעורר כל שעה בלילה
17/07/2015 17:08
היי,

זה מעט מוקדם מדי על מנת להוריד לו ארוחות במהלך הלילה. אבל אפשר להתחיל ולנתק לו את הקשר בין האוכל לשינה.
להמשיך לתת לו אוכל לפי דרישה, אבל לוודא שאינו נרדם בזמן האוכל אלא נכנס ער למיטה לאחר האוכל. כשהוא ידע להירדם גם במיטה ולא רק בהנקה הוא יתחיל לפתוח פערים בעצמו.

בהצלחה
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
3. ומה אם גם בהנקה הוא כבר לא ממש נרדם גם בלילה? זה עבר להיות ככה
19/07/2015 20:51
ואני מורטת שערות מרוב תסכול. אני ממש משתגעת..
כבר אין שום דבר שמרדים אותו בנחת תוך חצי שעה אפילו.
אני משקיעה בכל הרדמה לפחות שעה ואני באמת מקפידה על להשכיב עם סימני העייפות הראשונים,
לא חוסכת בזמן הרדמה בנחת.
משכיבה במיטה ושרה בנעימות, כשמתחילים העצבובים הקטנים אני עושה עיטוף, עם מוצץ, הוא מתעצבן,
אני משחררת והופכת על הבטן, הוא מתעצבן, אני מרימה ומרגיעה, מניחה והוא שוב בוכה. נגמרו כל השיטות ואני פשוט מרגישה על סף דכאון מכל הדבר הזה. וכמובן שגם כשהוא כבר ישן זה רק ל45 דקות והשינה קלה מאוד ומופרעת מאוד מרעשים קטנים.
אני רואה סביב תינוקות בני גילים כאלה שנרדמים ושההורים אומרים- מה,בגיל הזה פשוט מניחים אותם לישון.
זה כל כך לא ככה ואני מרגישה רע מאוד כבר עם זה. תודה.
מאת: אורח/ת
4. היי
20/07/2015 18:11
אני מאוד אשמח לעזור לך,
אני חושבת שיהיה לך הכי מדויק ונכון להתייעץ לעומק עם יועצת שינה.
את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד