שנת לילה 3 חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שנת לילה 3 חודשים
01/05/2016 8:06
בן 3 חודשים. היה ישן רצוף עד 3-4, קם לינוק, וחוזר לישון. בשלושת הלילות האחרונים קם בדיוק, אבל בדיוק כל שעה וארבעים דקות. ניסיתי הכל- להניק, לתת מוצץ, להרגיע על הידיים ולהחזיר למיטה- לא משנה מה עשיתי- מהרגע שחזר לישון התעורר שוב אחרי שעה וארבעים...
לא נראה לי שמדובר בקפיצת גדילה כי הוא לא התעורר מתוך רעב.
מה זה יכול להיות? האם יש קשר לשנות היום? במהלך היום מצליח בד"כ לישון שינה אחת (בד"כ בבוקר) ארוכה של שעהו חצי-שעתיים ושאר התנומות קצרות- 45 דקות. נכון לכרגע נרדם עצמאית עם מוצץ.
תודה!
מאת: אורח/ת
2. עדכון...
01/05/2016 10:41
עכשיו הוא גם התעורר משנת הבוקר שלו אחרי שעה וארבעים!
נראה לי שגם אתמול היה ככה בבוקר.
כאילו הוא נתקע על הזמן הזה גם ביום גם בלילה
3. שנת לילה בן 3 חודשים
01/05/2016 15:52
בהחלט יש קשר לשנות היום ולמחזורי שינה.
בלילה החזירי לישון במיטה שלו עם מגע. אין צורך באוכל בכל שעה וארבעים.
אםחרי שיחזור לישון מהר עם מגע. אפשר להמשיך ללמד אותו הירדמות עצמאית. בהדרגה.
בברכה,
עינת מזרחי, 'חלום מתוק'

יעוץ שינה לתינוקות ופעוטות
נייד 052-5616602 | http://www.halommatok.co.il | einat.mizrachi  מייל הריון לידה gmail.com
4. תודה והבהברה
01/05/2016 16:34
תודה רבה על התגובה!
הוא דווקא יודע הרדמות עצמאית. נרדם לבד בעריסה בעזרת מוצץ. גם ביום.
לכן לא ברור לי למה הוא קם פתאום. אני ממש לא מאכילה כל פעם שקם. בד"כ פשוט מחזירה את המוצץ ואז הוא ממשיך לישון- עוד שעה וארבעים... איך אפשר להאריך לו את מחזור השינה? האם לנסות או שזה יעבור לבד?/
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB
* ניתן להעלות קבצי jpg / gif בלבד