שינה לא רציפה - תינוקת בת שנה ועשרה חודשים

גנית פרג
קוראים לי גנית פרג, נשואה באושר לאופיר ואמא של ליהי ואילי המקסימים. אני מתמחה ב'הורים, ילדים והרגלים בריאים'. המטרה שלי היא לתת לכם - ההורים, "ארגז כלים" מעשי ויישומי של הרגלים יומיומיים בריאים, בתחומי החיים השונים הקשו... [לפירוט המלא]
מנהל/ת את הפורומים: הרגלי שינת תינוקות
עינת מזרחי
שמי עינת מזרחי, נשואה לאודי ואימא למאי עדן וניב. אני מדריכת התפתחות תינוקות ועוסקת בהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. הכניסה להורות לאחר לידתה של מאי זכורה לי כחוויה קשה, זה כלל כאבי הנקה, בכי ולילות ללא שינה. עד ג... [לפירוט המלא]
קוראים לי שרון זנג'ירי, נשואה באושר לבני ואמא של דורון, עידו ורוני המקסימים. אני עוסקת באימון אישי אדלריאני ובהקניית הרגלי שינה לתינוקות ופעוטות. במשך כעשר שנים עסקתי בתפקידי ניהול בתחום היי טק. התקדמתי, התפתחתי וב... [לפירוט המלא]

1. שינה לא רציפה - תינוקת בת שנה ועשרה חודשים
11/02/2017 21:06
שלום,
מבקשת עצות טובות ....
בתי בת שנה ועשרה חודשים עדיין יונקת. מגיל 3 חודשים לערך היא מתעוררת בלילות. בהתחלה חשבתי שהיא רעבה ואולי היא חווה "קפיצת גדילה" אז הנקתי אותה בלילה..... זה הפך להרגל.... בחודשיים האחרונים בעלי מתעורר איתה לסירוגין ומחזיר אותה לישון. היא מיללת קלות וחוזרת לישון. אם אני קמה אליה אני מניקה אותה...אינה נוטלת מוצץ. אני מתכוונת לסיים עם ההנקה עד פסח .
השאלה שלי : האם כשתסתיים ההנקה היא תישן לילה רצוף ? מה נחשב לרצוף ? כמה שעות ? ממתי עד מתי ?
האם זה הרגל רע או שמא היא רעבה ? אני חושבת שזה הרגל רע לפחות ברוב המקרים.
אני סוחבת על גבי מחסור גדול בשינה... היא הבת אחרי 3 בנים. והשלישי עשה לי בית ספר בנושא... כך שממש הייתי רוצה שזה הסתדר.
עוד מידע שאולי רלוונטי .היא לא אוכלת שום תחליף חלב.
לפני כארבעה חודשים היא עברה למיטת מעבר (כיוון ש"נפלה" ממיטת תינוק....) כשישנה במיטת תינוק. הייתי מניחה אותה לישון ויוצאת מהחדר. כשהעברנו אותה למיטת מעבר.... אני אפילו לא נתתי צאנס אלא מראש ישבתי איתה עד שתירדם כי חששתי שהיא תרד... היום בעלי נכנס איתה לחדר וממתין שהיא תירדם ואז יוצא.
דבר נוסף-איך מפסיקים הנקה ? אצל שני הבנים הפסקתי בגיל שנה...לא זוכרת מה עשיתי...נראה לי פשוט הפסקתי...כאן יותר קשה לי רגשית....

בברכה
אמא שהפכה לנרקומנית של שינה
מאת: אורח/ת
הוספת תגובה:
שם: התחבר   *מומלץ להרשם לאתר ולהכניס תגובה על שמכם
כותרת: *
תוכן התגובה:
תמונה:
אני מסכים עם תקנון פורום הריון ולידה.
טוען נתונים, נא המתן...

* שדות חובה
* גודל מקסימלי להעלאת תמונות: 700 KB